Whiteline komponenty podvozku

Whiteline - PODVOZKOVÉ PÚZDRA 

 alt

Whiteline PLUS - Rad výrobkov s progresívnou charakteristikou.Prostredníctvom progresie púzdra sa rozumie schopnosť púzdier meniť charakteristiku od podmienok používanie. Progresívne púzdra sa správajú ako mäkké gumové priechodky pri pomalej jazde, zatiaľ čo pri vyššej rýchlosti vozidla sa stávajú tuhšie pre lepšiu tuhosť a presné ovládanie.

Hlavné výhody produktov radu Whiteline PLUS

- Jazdný komfort je porovnateľný s pôvodným gumových púzdrami pri nepomerne vyššej odolnosti.

 - Odolnosť voči chemikáliám, olejom, palivám a poveternostným podmienkach.

- Zlepšenie presnosti ovládania, kontrolu zatáčania a stabilitu na ceste.

- Zvýšená efektívnosť brdenia a lepší cit pre brzdenie. .

- Možnosť optimalizovať nastavenie geometrie zavesenia pomocou korekčných prvkov, ako sú excentrické puzdra alebo nastaviteľných prvkov zavesenia

Whiteline PLUS - transparentné čierna

V dôsledku rozsiahleho prieskumu miestneho trhu a exportu, spoločnosť Whiteline zistila, že farebné závesné puzdra sú prijímané užívateľmi so zmiešanými pocitmi ....najmä v oblasti motoršport, prostredníctvom servisov automobilov a renováciu starých automobilov.  Preto, sú Whiteline puzdra  čierne. Ale nie je to klasická matná čierna. Whiteline púzdra PLUS sa zdajú byť čierne ak ich máte v rukách ale keď sa pozriete na svetle, uvidíte, že sú priehľadné.

Púdra Whiteline sú vyrobené zo syntetického elastoméru - púzdra poskytujú porovnateľný komfort jazdy voči gumovým púzdram pri prekonávaní nerovností pri nižších rýchlostiach, poskytujú neporovnateľne vyššiu rýchlosť odozvy pri prejazdoch zákrut, brzdení, zatáčaní a zrýchlovaní. Čo výrazne zlepšuje pocit a presnosť jazdy.

Žiadny kompromis -  Predstavuje veľmi moderný dizajn, ktorý je výsledkom mnohých rokov návrhov a testovania, technológie a typu použitých materiálov za účelom zabezpečiť minimálne rozdiely v komforte jazdy pri maximálnom zlepšení presnosti riadenia.

Napríklad:

-Whiteline poskytuje spoľahlivosť, životnosť, extra bezpečnosť a jazdné vlastnosti aj v automobiloch pre každodenné použitie a znižuje servisné náklady.

-Púzdra Whiteline Poskytuje zvýšenie trakcie a jazdnej stability, precíznu ovládateľnosť a väčšiu odolnosť proti poškodeniu v oblasti cestných a vysoko naročných podmienkach.

-Estetika a praktickosť- Neutrálne čierna farba.

 

koľko krát ste počuli tieto sťažnosti?

- Púzdra sú príliš hlasné - vŕzgajú!

- Vyžadovať časté mazanie - pokiaľ sú zanedbávané sú schopné stratiť svoje vlastnosti, praskajú a rozpadavajú sa.

- Púzdra sú príliš tvrdé - prenášajú všetky vibrácie na nerovných cestách, čo je cítiť na volante a sedadle.

 

Púzdra Whiteline zo syntetického elastoméru sú riešením!

 

Jedinečný dizajn, technológia a  použité materiály zaručujú zlepšenie parametrov takých ako je tlmenie vibrácií,  znižovanie hluku!

Áno, to je pravda ....žiadne škrípanie a ďalšie nepríjemné zvuky ... a navyše nemusíte ich mazať!

Chceš oveľa lepší výkon, bez obetovania jazdného komfortu?

Whiteline púzdra poskytujú veľmi vysokú kvalitu a precíznu ovládateľnosť v prípade potreby, bez toho, aby bol ohrozený jazdný komfort

 

Technologicky pokročilé vlastnosti syntetického elastoméru zaručuju vysokú pružnosť, tvarovú pamäť, a životnosť preverené v mnohých aplikáciách a mnoho aplikácií v oblasti športu 4x4 a cestnom použití.
Ostatná aktualizácia: Pondelok, 23 máj 2022 21:21