Allmetal - služby - OFF ROAD

sluoffroad2.png

Off road zaberá takmer 100% našich aktivít. My sa ním nielen zaoberáme, ale ním i žijeme...

 

Predaj

 

– je mu venovaná samostatná sekcia - obchod. Snažíme sa dovážať na Slovensko kvalitné offroad súčiastky a doplnky za rozumnú cenu. Nepredávame všetko čo zoženieme, skôr ako tovar ponúkneme na predaj Vám, sami si overíme jeho kvalitu. Predávame iba to, čo poznáme. Ceny sa snažíme čo najviac prispôsobiť možnostiam zákazníka, aby nebol nútený kupovať podľa ich veľkosti, ale mohol si vybrať predovšetkým podľa parametrov výrobku.

Úpravy offroad vozidiel - Tuning

– celé to začalo tak, že sme pred rokmi upravili vlastný starý Nissan Patrol Španiel podľa svojich predstáv. Akonáhle bol hotový a my sme sa v ňom predviedli, vyhral súťaž o najkrajší offroad, čo odštartovalo záujem o tento typ našich služieb. Zákazníci si dávajú u nás nielen montovať zakúpený tovar, ale i upravovať automobil podľa svojich potrieb a predstáv. Pretože ono to nie je len zdvihnúť, obuť, osadiť pevné nárazníky, navijáky, zahradky na strechy, rampu s reflektormi, treba mať cit na to, aby to autu pristalo a bola to tá správna "čerešnička na torte", a pritom aby všetko plnilo svoju funkciu a bezpečnosť. Našou devízou je skúsené oko uznávaného ofrouďáka známeho pod menom RadoFFroad.

Vývoj

– naša firma sa nespolieha len na výrobky renomovaných výrobcov, ktorých cena je častokrát vysoká a neprijateľná. Nakoľko máme plne vybavený strojový potenciál a bohaté skúsenosti s kovovýrobou a strojárstvom, vyvíjame i vlastné výrobky s porovnateľnými parametrami značkových výrobkov a navrhujeme i vlastné riešenia rôznych problémov, ktoré to ktoré auto vyžaduje. Výsledkom toho sú konkurencieschopné výrobky z našej produkcie, ako pevnostné nárazníky, záhradky, snežné pluhy...

Ochranné známky

– ako renomovaná firma vďaka nášmu výskumu a vývoju sme si nechali zaregistrovať už štyri ochranné známky, aby sme Vám dokázali zabezpečiť že pokiaľ máte výrobok od firmy Allmetal s logom Allmetal alebo RadoFFroad, tak sa k Vám zaručene dostane nami vyvinutá a otestovaná kvalita. 

Špecializácia

– našou špecializáciou sú hlavne automobily NISSAN, avšak konkrétne NISSAN Patrol Y61. Na toto vozidlo vyrábame škálu výrobkov ktoré neustále zdokonaľujeme, a snažíme sa tak o vašu spokojnosť.

Poradenstvo

– Vieme poradiť a sme ochotní sa podeliť o svoje bohaté skúsenosti. Na Vaše telefonáty a e-maily odpovedá RadoFFroad osobne.