Voľnobežky AVM KIA (460)Voľnobežky AVM Mitsubishi Pajero (443)

Voľnobežky AVM KIA Sportage (460 K)
Zobraziť veľký obrázok


Voľnobežky AVM KIA Sportage (460 K)

Cena: 193.00 €
163.00 €
Ušetril si: 30.00 €

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Voľnobežné náboje kolies AVM pre Kia Sportage (modely do roku 1997) , ktoré sú manuálne odpojiteľné, sú populárne pre svoju jednoduchosť a nízku cenu. Ich hlavnou výhodou je absencia akejkoľvek automatiky, čiže je len na Vás, ktorý z režimov si pred jazdou zvolíte.
Ďaľšou veľkou výhodou AVM voľnobežiek je možnosť jazdy so zaradenou redukciou len na zadnom náhone. Ich montáž (prípadne výmena) je časovo nenáročná, čo ich predurčuje na použitie pre expedičné a extrémne využitie.

Ďalšou výhodou voľnobežiek AVM je, že tvoria na väčšine áut najslabší článok prednej nápravy, a sú konštruované tak, že samodeštrukciou ochránia ďalšie súčasti nápravy (diferenciálu), to znamená, že v prípade použitia iných ako sériových pneumatík (u väčšiny offroad vozidiel sa používajú o dosť väčšie rozmery ako sériové) sa pri použití v náročnom teréne zlomia ako prvé.

Cena je za sadu - sú dodávané ako pár na obe predné kolesá.

Záruka sa nevzťahuje pri voľnobežkách na povrchovú úpravu hliníkových častí, oxidáciu (zvlášť pri chrómovej úprave).Ostatná aktualizácia: Pondelok, 23 máj 2022 20:34