Deň Polície 2012

Deň Polície 2012

 Dňa 25.05.2012 sa o 08:00 hod. uskutočnil už deviaty ročník Dňa polície, armádnych a záchranných zložiek na Prievidzskom letisku, ktorý tiež sponzorovala firma ALLMETAL.

image002

Prezentovali sme produkty pre OFF Road vozidlá a zaujímavou ukážkou pre naších najmenších boli aj autíčka na diaľkové ovládanie, ktoré prekonávali rôzne prekážky. 

image003 image004

Nabitý program, v ktorom je množstvo dynamických ukážok, nenechá žiadneho účastníka čo i len na okamih bez sústredenia a záujmu o predvádzané ukážky.

image005

Riaditeľstvo hraničnej polície a špeciálne vozidlá Nissan Patrol, ktoré pre najťažšie OFF Road použitie upravila firma ALLMETAL na Dňoch polície nikdy nesmú chýbať. 

image006

Svoj program mal prichystaný aj RESCUE záchranný systém z Trenčianských Teplíc s ktorým tiež spolupracujeme.

image007

Ako každý rok na vydarené podujatie prichádzalo veľa ľudí, aby sa účastníci od školskej mládeže v sprievode dospelých bližšie zoznámili a stretli s vystavovateľmi zo strany záchranných a štátnych organizácií zo Slovenska, ale aj z Čiech.

image008 image009

Návštevníci mali možnosť si vyskúšať simulátor nárazu a simulátor otočenia v aute, aby bolo zrejmé že dôsledným používaním bezpečnostných pásov a zodpovedným uložením nákladu si vodiči a aj pasažieri dokážu chrániť svoje zdravie v mnohých prípadoch predísť zraneniam pri účasti na dopravnej nehode.

image001